HAKKIMIZDA

Özel MDC Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 1990 yılında Antalya’nın Manavgat ilçesinde kurulmuştur. Kliniğimiz, yeni teknolojileri ve güncel tedavi uygulamalarını sürekli takip ederek, hastalarımızın ağız ve diş sağlığı sorunlarını maksimum konfor ve minimum sürede tedavi etmek için en iyi hizmeti sunmaktadır.

Diş hekimlerimiz, hastalara diş bakımı sağlama konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip profesyonellerdir ve kozmetik diş hekimliği ve ağız cerrahisinde uzmanlaşmıştır. Bunun yanında polikliniğimizde kullandığımız en ileri teknoloji diş ürünleri dünyaca ünlü markalar olup, diş hizmetlerimiz uluslararası sağlık standartlarındadır. Maksimum hijyen ve sterilizasyon protokollerimiz Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından onaylanmıştır. Gülümseme tasarımı yazılımı, klinik içi CAD/CAM freze makineleri ve yumuşak doku lazerlerini içeren teknolojimiz, dünyada mevcut olan en iyisidir.

Kurumumuzda; bir günde implant, lazer destekli diş hekimliği, gülüş tasarımı, kaplama tedavisi, e max kaplama, lamine kaplama, inlay and onlay tedavisi, all-on-4 implants tedavisi, all-on-6 implants tedavisi, protez tedavisi, kemik oluşturma, diş beyazlatma, kanal tedavisi, estetik dolgu, diş çekimi, vb. birçok tedavi seçeneği sunulmaktadır.